UniForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UniForum

UniForum, medeniyetlerin zamanin ortak noktasinda buluşma yeri!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevilla'dan kura yorumu

2 posters
YazarMesaj
CatchBlood
Moderatör
Moderatör
CatchBlood

Sevilla'dan kura yorumu Empty
MesajKonu: Sevilla'dan kura yorumu   Sevilla'dan kura yorumu Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 10:40 pm

Sevilla Yönetim Kurulu Üyesi Manuel Vizcaino Fernandez, Fenerbahçe ile şanslarının eşit olduğunu söyledi. Kura sonrası Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ile bir araya gelen ve dostluk temennilerinde bulunan Vizcaino Fernandez, sarı lacivertli takım ile şansların eşit olduğunu söyledi.

Fernandez şöyle konuştu: "Fenerbahçe'nin çok fazla Brezilyalı futbolcusu var. Özellikle Roberto Carlos ve Alex bunlardan en tehlikelileri. Roberto Carlos'un İspanya'da çok başarılı olduğunu herkes biliyor zaten. Şanslarımızı yüzde 50 olarak görüyorum. Belki ikinci maçımızın İspanya'da oynanacak olması küçük bir avantaj olabilir. Ama ilk maçın zor geçeceğini biliyorum. Fenerbahçe iyi bir skor almak isteyecek. Şükrü Saracoğlu Stadı'nın atmosferini görmedim, ama iyi bir atmosfer olduğunu biliyorum."

Kaynak: DHA
Slam Dunk
Co-Admin
Co-Admin
Slam Dunk

Karakter Kağıdı
Mana:
Sevilla'dan kura yorumu Left_bar_bleue20/20Sevilla'dan kura yorumu Empty_bar_bleue  (20/20)
Irk:
Sağlık:
Sevilla'dan kura yorumu Left_bar_bleue50/50Sevilla'dan kura yorumu Empty_bar_bleue  (50/50)

Sevilla'dan kura yorumu Empty
MesajKonu: Geri: Sevilla'dan kura yorumu   Sevilla'dan kura yorumu Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 11:19 am

Yaa çok eşit Sevilla 3 tane atar gönderir Very Happy

Sevilla'dan kura yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-