UniForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UniForum

UniForum, medeniyetlerin zamanin ortak noktasinda buluşma yeri!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler|

4 posters
YazarMesaj
CatchBlood
Moderatör
Moderatör
CatchBlood

Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Empty
MesajKonu: Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler|   Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 7:01 pm

MUM IŞIĞINDA TANGO!
Beşiktaş'ın kurtarıcısı Delgado, ilk yarı bitmeden geçen sezonki 6 gole şimdiden ulaştı. Arjantinli futbolcunun, siyah- beyazlı takıma katılabilmek için Basel'de kamptan kaçtığı, gece yarısında mum ışığında imza attığı ortaya çıktı

Yazının tamamı==> www.milliyet.com.tr/2007/12/09/spor/spo01.html

En son tarafından Ptsi Ara. 10, 2007 7:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nicky1
PATRON!
PATRON!
Nicky1

Karakter Kağıdı
Mana:
Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Left_bar_bleue20/20Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Empty_bar_bleue  (20/20)
Irk: İnsan
Sağlık:
Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Left_bar_bleue50/50Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler|   Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 7:05 pm

Vay be ben bile bilmiodum Very Happy
https://uniforum.yetkinforum.com
Slam Dunk
Co-Admin
Co-Admin
Slam Dunk

Karakter Kağıdı
Mana:
Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Left_bar_bleue20/20Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Empty_bar_bleue  (20/20)
Irk:
Sağlık:
Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Left_bar_bleue50/50Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler|   Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 9:23 pm

Delgadoma bak beh!
Erdy
UniTeğmen
UniTeğmen
Erdy

MesajKonu: Geri: Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler|   Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler| Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 12:46 pm

Aynen ben bile bilmiodum

Matias Delgado hakkında bilinmeyen gerçekler|
1 sayfadaki 1 sayfası